Paz. Şub 16th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Muhtar Sadi Çalıkoğlu’ndan Teşekkür ve Birlik Beraberlik Yemeği

2 min read

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ezine’ye bağlı Dalyan Köyünde 2. kez muhtarlığa seçilen Sadi Çalıkoğlu, mevlidi i Şerif okuttu ve yemek ikramında bulundu.

Dalyan Köyündeki etkinlikte ilk olarak köy camiinde mevlid-i şerif ve Kuran-ı Kerim okundu. Öğle namazını müteakipte etkinliğe gelen misafirlere baklalı oğlak eti, keşkek, yoğurt ve tatlıdan oluşan yemek ikramında bulunuldu.

Muhtar Sadi Çalıkoğlu gazetemize yaptığı açıklamada, Birlik beraberlik ve kardeşlik sofrasında köy halkıyla ve misafirleriyle birlik olmak istediklerini belirterek,  “Çok şükür seçimi kazasız belasız atlattık. Seçim bitti, artık birlik olma zamanı. Birlik beraberlik içinde, insanları seçim sonrası ayrıştırmadan hep beraber daha güzel bir Dalyan için, gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağız.  Birlik beraberlik soframıza iştirak eden tüm köy sakinlerine ve davetime katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Onlara layık bir muhtar olmak için çalışmalarımıza kaldığımız yerden ara vermeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Etkinliğe Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, İlçe Jandarma Komutanı j.Yzb. Gürkan Irak, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Geyikli Jan. Kom. J.Kd.Bçvş. Ahmet Öner Saraç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, İlçe Müftüsü Ali Üney, AK Parti İlçe Başkan.V.Mehmet Ünsal, MHP Geyikli Belde Başkanı Nuri Kuşçu, İlçe Özel İdare Müdürü Alaeddin Er, İlçe Yazı İşleri Müdürü Hülya Güler, Sosyal Yrd. ve Dayanışma Vakfı Md. Ezgi Avkal, Ezine Ziraat Odası Başkanı Anıl Kahrıman, muhtarlar ve çok sayıda kişi katıldı.

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.