13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Muhtar Tuncer Şaşkın Ameliyat Oldu

07022016_10_0001

Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın başarılı bir ameliyat geçirdi.

Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın, Çanakkale Anadolu Hastanesi Ortopedi Bölümünde  başarılı bir ameliyat geçirdi. Şaşkın daha önce geçirdiği kaza nedeniyle ayağından başarılı bir ameliyat geçirmişti.

Şaşkın geçirdiği bu ameliyatın devamı olarak da geçtiğimiz hafta içerisinde Çanakkale Anadolu Hastanesinde Ortopedi Bölümünde Dr. Gökhan Er yönetiminde başarılı bir ameliyat daha geçirdi.

Şaşkın yaptığımız görüşmede ameliyatının başarılı geçtiğini belirterek, “Şu anda sağlık durumum Allah’a çok şükür çok iyi. Daha önce geçirdiğim bir kaza sonrası ameliyat geçirmiş ve tedavi altına alınmıştım. Gerçekleşen bu ameliyatımla da tedavimin büyük bir bölümü tamamlanmış oldu.

Başta ameliyatımı gerçekleştiren Doktorum Gökhan Er Bey ve ekibine, hastanemizin Ortopedi Kliniğinin değerli personeline, geçirdiğim operasyonu duyarak gerek hastaneye gelen, telefonla arayan eş, dost , arkadaş herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

EZİNE TÜRK GAZETESİ ve BİRGÜN AJANS Ailesi olarak bizde değerli muhtarımız Tuncer Şaşkın’a geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.

 

07022016_10_0002    07022016_10_0003

 

 

About Post Author

Bu kapanacak 0 saniye