20 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Murat Avcı Sonsuzluğa Uğurlandı

Geyikli’nin tanınmış ve sevilen simalarından, Murat Avcı geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

AK Parti Geyikli Belde Yönetim Kurulu Üyesi, Geyikli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Denetim Kurulu Üyesi, Avcıoğlu Hafriyat’ın sahibi Murat Avcı, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Avcı’nın cenazesi evinin önünde yapılan dualar ve helallik alınmasının ardından Geyikli Yukarı Camiye getirildi. Avcının cenazesi burada ikindi namazını müteakip kılınan Cenaze Namazından sonra Geyikli Belde Kabristanlığında yakınlarının ve sevenlerinin göz yaşları arasında toprağa verildi.

Çok genç yaşta aramızdan ayrılan Murat Avcı evli ve iki kız çocuk babasıydı.

Murat Avcı’nın cenaze törenine Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, AK Parti Ezine İlçe Bşk. Fırat Akgün, AK Parti Geyikli Belde Bşk. Niyazi Tunçal, AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Aytop ve Bahri Uysal, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Avcı’nın ailesi ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

BİRGÜN AJANS VE EZİNETÜRK GAZETESİ Ailesi olarak, Murat Avcı’ya yüce Allah’tan rahmet, başta ailesi ve yakınları olmaz üzere tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

About Post Author