30 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

MUSTAFA KIRVELİ CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

AK Parti Geyikli Belde Başkanı Mustafa Kırveli, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Kırveli mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bugün son devletimiz olan ve ilelebet payidar kalacak Türkiye Cumhuriyeti’nin 96. kuruluş yıl dönümüdür. Türkiye Cumhuriyeti esarete karşı direnen şanlı bir milletin başlattığı Kurtuluş Savaşı’nın zafer tacıdır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türk milletinin istiklal ve istikbaline saldıran düşmanlar, Türkiye Cumhuriyeti’nin sarsılmaz vücuduna çarparak helak olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti tam 96 yıldır hain saldırılara muhatap olmuş, fakat her bir hain saldırıdan sonra daha da güçlenerek yoluna devam etmiştir. Türk Milleti son olarak 15 Temmuz gecesi göstermiştir ki, kökü dışarıda olan hiçbir hain teşebbüs, muvaffakıyet kazanamayacaktır. Türk milleti özellikle son yıllarda yaptığı ekonomik ve siyasi atılımları sayesinde giderek güçlenecek ve 2023 hedefine koşarak ilerleyecektir.

Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ebediyete intikal eden tüm gazi ve şehitlerimizi şükranla anar, aziz milletimizin Cumhuriyet bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.”

 

About Post Author