9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından Nurettin Öğüt uzun süredir tedavi gördüğü hastalığa yenik düşerek yaşamını yitirdi.

Ezine’de bir çok kişinin yakından tanıdığı, kişiliği, karakteri, cana yakınlığı, iyilikseverliği, yardımseverliği,  kibar ve beyefendi mizacı ile küçük büyük, yaşlı genç herkesin çok sevdiği Nurettin Öğüt uzun yıllar Derman Eczanesinde eczacı kalfası olarak çalıştı.

Yaklaşık 10 yıldan bu yana yakalandığı hastalıkla mücadele eden Nurettin Öğüt, son olarak tedavi gördüğü Tekirdağ- Çerkezköy Özel İrmet Hastanesinde hayata gözlerini yumdu.

Öğüt’ün cenazesi evinin önünde helallik alınmasının ardından getirildiği Merkez Camiinde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra ilçe kabristanlığında gözyaşları ve dualar içerisinde toprağa verildi.

Öğüt’ün cenazesine başta ailesi ve yakınları olmak üzere Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, siyasiler, sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak Nurettin Öğüt’e yüce mevladan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

MEKANIN CENNET OLSUN GÜZEL İNSAN.