17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Nilay Tüzüment tarafından kurulan “ON7 ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ”, 2018 Ekim ayından bu yana Çanakkale’de hizmet vermeye devam ediyor. 

Son sistem cihazlarla temizlik ve hijyen kurallarının daima önde olduğu, müşteri memnuniiyeti ve rahatı odaklı hizmet anlayışı ile misafirlerine hizmet vermeye çalıştıklarını dile getiren Nilay Tüzüment, uzman kadrosuyla “ON7 ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ” nin Çanakkale’de ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu dile getiriyor.

Yenilenen yüzü ve yeni adresinde misafirlerine hizmet vermeye devam eden merkezdeki hizmeti ve gelin İşletme Müdürü Nilay Tüzüment’ten dinleyelim.

“On7 estetik ve güzellik merkezi olarak 2018 Ekim ayından beri son sistem cihazlarımızla Çanakkale’de hizmet vermekteyiz. Salonumuzda temizlik ve hijyen kuralları daima öndedir. Müşterilerimizin rahatı ve memnuniyet için güler yüzlü hizmet anlayışımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Merkezimizde ilk önceliğimiz lazer epilasyon. Müşterilerimizin sağlık ve konforu için iki cihazla birlikte çalışıyoruz. Cihazlarımız en son sistem buz başlık olup, ağrı ve acıyı minimum seviyeye indiriyor. Böylelikle lazer epilasyonda en hızlı ve en sağlıklı bir şekilde çözüme ulaşılmış oluyor.

Merkezimiz de cilt bakımına da ayrı bir önem göstermekteyiz. Cildimiz bizim vücudumuzun koruyucu katmanıdır. Bunun için özen ister, bakım ister. Her yaş gurubundan, her insanın düzenli bir şekilde cilt bakımı yaptırması, cildini temizletmesi gerekmektedir. Salonumuzda %99’u bitki ekstratlarından oluşan %100 yerli sermaye olan Macka’s ürünlerini kullanıyoruz. Uzman arkadaşlarım cildinizin  derinlemesine temizliğini gerçekleştirdikten sonra, hangi uygulamaya ihtiyacınız var ise onu belirleyip uygulamaya geçerler. Böylece cildiniz ihtiyacı olan nemi, vitaminleri alarak daha canlı görünür ve elastikiyetini geriye kazanmış olur.

Merkezimizde uygulanan bir diğer işlem kirpik lifting olarak adlandırılan, kendi kirpiklerinizin gün içinde ekstra bir işlem uygulamanıza gerek kalmadan kıvrık ve doğal durmasını sağlayacak bir işlemdir. Kirpik köklerinize uygulanan bakım sayesinde, kökten uca bakım yaparak hacimli kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Yaklaşık 2-3 ay kalıcılığı olan bir işlemdir. Merkezimizde yapılan kirpik lifting uygulaması 5 aşamalıdır. Klinik ve bitkisel ürünler kullandığımız için gözlerde yanma, kızarma ve kirpiklerde deformasyon gibi yan etkileri, zararı olmuyor.

Ayrıca merkezimizde 3 farklı protez tırnak uygulamaları ile müşterilerimize farklı seçenekler sunuyoruz. İlk seçenek jel yöntemi protez tırnak en yaygın ve en eski protez tırnak yöntemidir. İkinci yöntem ise akrilik protez tırnak ve en son sistem polyfilex protez tırnak ile Çanakkale halkına protez tırnak uygulamalarında en iyi ve en modern hizmet vermeye çalışıyoruz.

Merkezimizde ayrıca hiçbir güzellik merkezinde olmayan ve hayallerini vücutlarına aktarmak için dövme uygulamamızda başlamıştır.”

On7 güzellik salonunun Güzellik Uzmanı ve Usta Öğretici Betigül Aslan protez tırnağın bilinmeyen yönlerini Çanakkaleli kadınlar için anlattı.

“AKRİLİK VE POLYFLEX JEL SADECE ON7 GÜZELLİK SALONUNDA”

Aslan merkezde 3 farklı protez tırnak uygulamaları ile müşterilerine farklı seçenekler sunduklarına dikkat çekerek, “İlk seçenek jel yöntemi protez tırnak en yaygın ve en eski protez tırnak yöntemidir. İkinci yöntem ise akrilik protez tırnak ve en son sistem polyflex protez tırnak uygulaması olup; akrilik ve polyflex jel sadece on7 güzellik salonunda yapılmaktadır.
Polyflex jel sistem diğer yöntemlere nazaran hem daha dayanıklı hem de ara bakımları daha geç geldiği için kullanışlı ve daha zarif görünmenizi sağlar. Özellikle tırnak yeme alışkanlığı olan kişilerde şiddet ile öneriyoruz. Çünkü dayanıklı olduğu için kendi tırnaklarınızın daha sağlıklı büyümesine ve güçlenmesine olanak sağlar.

Ayrıca 5 aşamalı kirpik lifting uygulaması yapan tek güzellik merkezi on7 estetik ve güzellik merkezidir. Kirpik lifting mevcut var olan kirpiklerinizin daha gür ve daha sık görünmesi için özel temizleme ve bakım ürünleri ile 45 dakika gibi bir zaman içinde.
Ayrıca merkezimizde Çanakkale’de tek dövme yapılan güzellik merkezi olarak bayan müşterilerimize hayallerini arzularını dövme sanatı ile vücutlarına işliyoruz. Son olarak yine sadece satışı ve kullanım hakkı sadece on7 estetik ve güzellik salonuna ait olan Maçka’s tamamen bitkisel ürünler ile her mevsim cilt bakımı uygulanmaktadır” dedi.

Son olarak güzellik merkezinin alımlı ve güzel müdürü Nilay Tüzüment, merkezde yapılan bu uygulamaları yerinde görmek ve daha detaylı bilgi almak için misafirlerini bir kahve tadında sohbete davet ediyor.

Güzellik merkezi ve çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler merkezin https://www.on7lazerepilasyon.com/ adresini ziyaret edebilirler.

 

İrtibat : 0.286 214 17 17

            0.552 314 17 17

 

Adres : İsmetpaşa mah. Aynalı Çeşme Sok. No: 8 D: 3 Çanakkale