Cum. May 22nd, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Oruçoğlu Başkandan Geyikli’ye Doğalgaz ve Spor Tesisleri Müjdesi

2 min read

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu seçim çalışmalarında verdiği hizmet ve yatırım sözlerinde birisi olan Geyikli’yi Doğalgazla Buluşturacağız” getirme sözünü tuttu.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan beraberinde Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile birlikte seçimi kazanan Belediye Başkanları ile bir araya geldi.

Eski Milletvekillerinden ve Bağcılar eski Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık’ın da yer aldığı toplantıda 31 Mart tarihinde gerçekleşen yerel seçimler değerlendirildi.

Toplantıya katılan Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ise toplantı sonrasın da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Geyikli’ye müjdeli haberler verdi.

Göreve başladığı günden itibaren seçim çalışmalarında verdiği sözleri yerine getirmek için hummalı bir çalışma içine giren Başkan Oruçoğlu,  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile toplantıda bir araya gelerek, Geyikli için hayata geçirmeyi düşündüğü projeler hakkında fikir alışverişinde bulunurken, görüşmede hem doğalgaz hem de halı saha yapımı için onayı aldı. 

Sosyal medya hesabında yaptığı açıklamaya sözlerine Geyikli’ye Müjde Geyikli’ye doğal gaz yüzde yüz geliyor sözü ile başlayan Oruçoğlu açıklamasında, Geyikli için diğer müjdeli haberlere de yer verdi. Oruçoğlu Halı Saha ve Futbol sahası konularında da müjdeli haberler verdiği açıklamasında şunları söyledi.

“Grup Başkan Vekilimiz sayın Bülent Turan Bey, Milletvekilimiz sayın Jülide İskenderoğlu, İl Başkanımız Gültekin Yıldız bey ile yaptığımız ilk toplantıda, müjdeli haber vekilimiz Bülent Turan beyden geldi. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum Geyikli adına. Doğalgaz Geyikli programa alındı, onay verildi. Halı saha yapımı için onay alındı. Futbol Sahası ve tesisleri için ilgili bakanlıkla görüşüldü. Duracak zamanımız yok. Vakit Geyikli’ye hizmet vakti. Her şey çok güzel olacak inşallah. Bu daha başlangıç. Çok güzel projeler için sözler aldım. Şükürler olsun.”

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.