19 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Reşat Kırbaş Sonsuzluğa Uğurlandı

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından Reşat Kırbaş yakınlarının ve sevenlerinin gözyaşlarıyla sonsuzluğa uğurlandı.

Ezine’nin tanınmış simalarından, Baransel Caddesinin eski ve köklü esnafı (Dallas Restaurant),  Ezinespor’un Kaptanı (Paraşüt Reşat) Onur Kırbaş (Onur Pide) ve Arzu Kırbaş Keçeli’nin babaları Reşat Kırbaş vefat etti.

Reşat Kırbaş bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu.

Reşat Kırbaş’ın cenazesi 15.4.2017 Cumartesi günü evinin önünde helallik alınmasının ardından getirildiği Ulu Caminde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra ilçe kabristanlığında yakınlarının ve sevenlerinin gözyaşları içinde toprağa verildi.

Kırbaş’ın cenazesine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Ali Altan, Mustafa Pilan ve Hakan Üner, Esnaf ve San.Od.Bşk. Mehmet Özkan, Şoförler ve Oto.Es.Od.Bşk. Yılmaz Konca, Eski Belediye Başkanlarından Halil Büyükerol, Kırbaş’ın yakınları ve çok sayıda vatandaş aktıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ VE TROJAN NEWS GAZETESİ olarak, merhum Reşat Kırbaş’a yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları, Ezinespor camiasına ve tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı Cennet olsun.

        

About Post Author