29 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

S.S. 4 NOLU MAHMUDİYE TAŞIYICILAR GENEL KURULUNDA SÜLEYMAN TUNALI YENİDEN BAŞKAN

S.S. 4 Nolu Mahmudiye Taşıyıcılar Kooperatifi seçimli olağan genel kurulunda mevcut başkan Süleyman Tunalı tekrar başkanlığa seçildi.

 

S.S. 4 Nolu Mahmudiye Taşıyıcılar Kooperatifi tek liste ile gidilen seçimli olağan genel kurulunda, mevcut başkan Süleyman Tunalı yeniden başkanlığa seçildi.

 

Mahmudiye Köy Kahvesinde gerçekleşen olağan genel kurula, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Bşk. Yılmaz Konca, S.S. Çanakkale 18 Mart Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Koop. Birliği Bşk. Abdullah Çakır, S.S. Çanakkale Mot.Taş.Koop.Bşk. Hasan Yılmaz, S.S. 68 Nolu Yeşil Ayvacık Kamyoncular Mot. Taş.Koop. Bşk. Bahri Zorlu, S.S. 1 Nolu Ezine Motorlu Taşıyıcılar Koop. Bşk. Hakkı Elmas, Bayramiç Mot.Taş.Koop.Bşk. Özge Uygun, S.S. Yenice Mot.Taş.Koop.Bşk. Halil İbrahim Temizkan, S.S. 52 nolu Çan Mot.Taş.Koop.Bşk. Hayati Beceren, üyeler ve vatandaşlar katıldı.

 

Divanın oluşturulmasının ardından, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. 

  

Yönetim, çalışma ve denetim kurulu raporları ile Bilanço gelir gider hesapları okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Diğer gündem maddelerinin görüşülmesinden sonra Başkan Tunalı yaptığı konuşmasında,” 2012 yılında Seyfi Topal Başkanlığında geldiğimiz göreve, başkanın hastalanması ve görevi bırakmasıyla başkanlığa seçildim. Sizlerin verdiği güven ve destekle 2. ve 3. dönem Başkan olarak görevi devam ettirdim. Sizlerden gelen destek üzerine bu dönemde tekrar başkan adayı oldum. Verdiğiniz desteğe ve güvene şimdiden teşekkür ediyor, olağan genel kurulumuzun hayırlı olmasını diliyor, hepinizi sevgi saygı ile selamlıyorum” dedi.

 

Konuşmanın ardından seçimlere geçildi. Yapılan seçimler sonunda mevcut Başkan Süleyman Tunalı yeniden başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Nejdet Sülün, Turgut Cici, Günay Tüylüoğlu, Mehmet Mandacı, Denetim Kurulu asil üyeliklerine de Mustafa Genç ve İbrahim Sargın seçildi.  

 

About Post Author