27 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ziyaret ettiği Lapseki ilçe emniyet müdürlüğünde görevli polis memurunu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüntülü görüştürdü.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ziyaret ettiği Lapseki ilçesinin Emniyet Müdürlüğünde, bir polis memurunun selamını iletmek üzere İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ‘ya mesaj gönderdi. Bakan Soylu da bunun üzerine Turan’ı görüntülü arayarak sürpriz yaptı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’deki köy ziyaretlerinin ardından sürpriz ziyaret yaptığı Lapseki ilçe emniyet müdürlüğünde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile “Facetime” üzerinden görüştü.

Bir dizi ziyaret ve inceleme için Çanakkale’deki evinde bulunan Turan, gün boyu yaptığı köy temaslarının ardından Lapseki ilçesine geldi.

Eve gitmeden önce aracını durdurarak Lapseki İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelip sürpriz ziyarette bulunan Turan, burada görevli memurlarla sohbet etti.

Sohbet esnasında polis memuru Gökhan Çınar, Bülent Turan’a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştüklerinde kendisine selam ve saygılarını iletmesini talep etti.

Turan, bunun üzerine Bakan Soylu’ya mesaj gönderdi.

Mesajı alan Soylu, Bülent Turan’ı “Facetime” üzerinden görüntülü arayıp kendisi ve polis memuru Çınar ile sohbet etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Gökhan Çınar ile görüşen Süleyman Soylu, emniyet müdürlüğünde mesaide bulunan personele de selamlarını iletti.

 

?