2 Ağustos 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu, yapımı devam eden Ezine Kapalı Pazaryerini Belediye Başkanı Güray Yüksel ile birlikte ziyaret etti.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu üyesi Ersin Kahraman Ezine’de yapımı devam eden Ezine Kapalı Pazar yerini Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ile birlikte ziyaret etti.

Ezine Belediyesi Kapalı Pazar Yeri ziyareti hakkında açıklama yapan Başkan Selçuk Semizoğlu; “Ezine ilçemiz, son dönemde yapılan yatırımlarla adından sıkça bahsettirmeye başladı. Ezine Gıda İhtisas OSB yatırımı sadece Çanakkale’nin de değil Güney Marmara bölgesinin tarıma dayalı sanayisine yeni bir vizyon kazandıracak. Bununla beraber Ezine Belediyemizin çok kısa bir sürede yapım sürecine başlanan Ezine Belediyesi Kapalı Pazar Yeri projesini çalışmalarını Belediye Başkanımız Güray Yüksel ile yerinde ziyaret ettik. Belediye Başkanımız başta olmak üzere Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Gerçekleşen ziyarette Başkan Semizoğlu’na yapımı devam eden Ezine Kapalı Pazaryeri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Yüksel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Semizoğlu’na teşekkürlerini iletti.

 

Copyright © All rights reserved. | Newsever by AF themes.