19 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

SGK Çanakkale İl Müdürlüğünden SMMMO’a Eğitim

SGK Çanakkale İl Müdürlüğünden  SMMMO’a Eğitim

 

09042016_5_0001

 

 

Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasına kayıtlı Muhasebeciler ve Mali Müşavirlerle 05/04/2016 tarihinde Ticaret Borsası toplantı salonunda bir araya gelerek, Genel Müdürlüğümüz  Hizmet Akdiyle çalışanlar Daire Başkanlığından gelen eğitimcilerin sunumuyla   bilgilendirme toplantısı yaptık dedi.

 

Toplantı da sunum yapan Şube Müdürü Esra Ceyhun, Sosyal Güvenlik Kurumu sigortalı tescil ve işlemleri hakkında genel bir bilgilendirme yaptı. Odaya kayıtlı Muhasebecilerin sorularını dinleyerek cevaplandırdı. İl Müdürü Tümsek bu sunumdan dolayı Şube Müdürü Esra Ceyhun’a teşekkür etti.

 

İl Müdürü Tümsek, Muhasebecilerin devletin vergi kayıt sisteminde ve sosyal güvenlik prim tahakkuklarının oluşturulmasında önemli bir görev üstlendiklerini ifade ederek, “Muhasebeciler kayıtlarını ne kadar düzgün tutarlarsa kayıt dışı ekonomi ve kayıt dışı istihdamın önlenmesinde o derece katkıda bulunur. Mesleki sorumluluklarının bilinciyle bizlere destek olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerimize teşekkür eder İl Müdürlüğümüzce  Muhasebecilerimize  tüm personelimizle gerekli tüm yardımlarımızı yapacağız dedi.

 

Oda Başkanı Hakkı Alacaoğlu, yapılan bilgilendirmenin çok verimli olduğunu dile getirerek en önemli paydaş kuruluşlarından olan Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne çok teşekkür ederiz dedi.

 

Bilgilendirme toplantısında İl Müdürü Basri Tümsek’e , İl Müdür Yardımcısı Hasan Yılmaz,Gülbiye Pekitkan , Şube Müdürü Esra Ceyhun ve Çanakkale SGK İl Müdürlüğü personeli eşlik etti.

 

 

09042016_5_0002

 

09042016_5_0003

 

09042016_5_0004

About Post Author