12 Ağustos 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Devlet Hastanesinde 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla hastanede tedavi gören yaşlı hastalar ziyaret edilerek gül verildi.

Ezine Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. İsmail Dağ, beraberinde hastanenin İdari ve Mali İşler Müdürü Burak Karagöz ile birlikte 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla hastanede tedavi gören yaşlı hastaları ziyaret ederek gül verdi.

Başhekim Yardımcısı Dr. İsmail Dağ gazetemize yaptığı açıklamada, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla tecrübelerine daima ihtiyaç duyduğumuz, en kıymetli hazinelerimiz olan büyüklerimizi hastanemizde ziyaret ederek gül takdim ettik. Tecrübelerinden, birikimlerinden istifade ettiğimiz, değerli büyüklerimize gösterdiğimiz hürmet; hiç şüphesiz, genç nesillere örnek teşkil edecek bir davranış olarak toplumsal birliğimizin ve geleceğimizin de teminatıdır. Amacımız onları hastanede tedavi süreçleri boyunca misafir ettiğimiz süre içerisinde ve hastanemize geldikleri andan itibaren memnun ve mutlu etmek. Onlara olan muhabbetimiz, samimiyetimiz yalnızca özel günler için değil günün her anı, yılın her günüdür. Çünkü onlar, yaşanmışlıklarıyla geçmişimiz; örnek aldığımız tecrübeleriyle geleceğimiz. Ve biz onlara verdiğimiz değerler ile geleceğimizi yeniden kuracağız. Bu duygu ve düşüncelerle değerli büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyor, saygılarımızı sunuyor. sağlıklı ve uzun bir yaşam diliyoruz” dedi.  

 

About Post Author