15 Nisan 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

İstanbul Şişli Meslek Yüksek Okulu Radyoterapi Bölümü öğrencileri, Ezine Gazi Ortaokulu Fen Labaratuvarına malzeme bağışında bulundu.

İstanbul  Şişli Meslek Yüksek Okulu Radyoterapi Bölümü 2. Sınıf 2. Öğretim öğrencileri, Ezine Gazi Ortaokulu Fen Labaratuvarına, Okulun Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında malzeme bağışında bulundu.

Şişli Meslek Yüksek Okulu Bölüm Bşk. ve Öğretim Görevlisi Arda Kebapçı, Öğretim Görevlisi Sevda Pınar Mehel Tutuk ve okulun Moda Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Aslıhan Çakıroğlu ile birlikte Ezine Gazi Ortaokuluna gelen 56 kişilik öğrenci kafilesini Gazi Ortaokulu Müdürü Oral Dinçkan, Müdür Yardımcısı Murat Sevinç, Fen Bilgisi Öğretmenleri Reyhan Eker, Çiğdem Dikbasan Cura ve Fedakar Karadağ, İngilizce Öğretmeni Bahadır Sağlam, Okul Aile Birliği Bşk. Safiye Bahsi ve yöneticiler, Gazi Ortaokulu Eko Tim Öğrencileri karşıladı.

Ziyarette açıklamada bulunan Şişli MYO Bölüm Bşk. Arda Kepabçı yaptığı açıklamada okulun sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ezine’ye geldiklerini belirterek, “Okulumuzun Radyoterapi Bölümü 2. Sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu projenin tamamlanması noktasında okulumuza geldik. Bu güzel etkinliği tatma adına hep birlikte buradayız. Bugün buraya içerisinde Fen ve Kimya labaratuvarında bulunması gereken labaratuvar malzemeleri ve kitaplar getirdik. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Gazi Ortaokulu Müdürü Oral Dinçkan ise Şişli Meslek Yüksek Okulunu Ezine’de ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Öğretmenlerimizin talep ettikleri ve Labaratuvarımız için eksikliklerimiz vardı. Bize getirdikleri malzeme listesine baktığımızda “Evet bu malzemelere ihtiyacımız vardı ve bunlar bizde yoktu” diyebileceğimiz bir çok malzemeyi görmekteyiz. Bu eksiklerimiz de böylelikle giderilmiş oldu. Başta Okulun Bölüm Başkanı Arda Kebapçı ve diğer hocalarımıza ve öğrencilerimize bu anlamalı davranışlarından dolayı Şişi Meslek Yüksek Okuluna çok çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Daha sonra gelen misafirlere lokma, Ezine Peyniri, Ezine Zeytini ve yöresel ikramlardan oluşan kahvaltı ikramında bulunuldu.

Öğrencilerde Ezine’de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.