18 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’nin ve Çanakkale’nin tanınmış firmalarından Kahramanlar Et Ve Süt Ürünleri San. Tic.Ltd.Şirketi. yeni şarküteri mağazası Çanakkale’de açıldı.

Ezine’nin ve Çanakkale’nin tanınmış firmalarından Kahramanlar Et Ve Süt Ürünleri San. Tic.Ltd.Şirketi. yeni şarküteri mağazası Çanakkale’de Troya Caddesi No:114/A Çanakkale adresinde açıldı.

Pandemi süreci ile açılış töreni düzenlenmeyen işletmeyi açılışı dolayısıyla Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz ile birlikte Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Selçuk Semizoğlu, ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen ve ÇTB Meclis Katip Üyesi Sinan Yücel ile birlikte ziyaret ederek Firma Yetkilisi Ali ve Anıl Kahraman’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

ÇTB Meclis Başkanı Deniz ziyarette yaptığı açıklamada, ” Çanakkale Ticaret Borsası olarak Değerli Meclis Üyemizi tebrik ediyor, yeni iş yerinin hayırlı ve bereketli kazançlar getirmesini temenni ediyoruz.” dedi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu yaptıkları açıklamada, ” Odamız üyesi Asa Kahramanlar Et ve Süt Ürünleri San. Tic.Ltd.Şti firmamızın Troya caddesinde faaliyete başlayan yeni şubesinin açılışına katıldık. Covid-19 dönemimde yatırım yaparak istihdam yaratan üyemize iş yerinin hayırlı olmasını temenni ediyor, bol ve bereketli kazançlar diliyoruz” dedi.

ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen’de yaptığı açıklamada ; “Çanakkale Ticaret Borsası Meclisinde birlikte çalışmaktan keyif aldığım Anıl Kahraman arkadaşımıza yeni işyerinin hayırlı olmasını diyorum. Çok güzel ve keyifli bir mekan. SK Ürünleri her zaman olduğu gibi kaliteli. Kahraman ailesini kutluyor, başarılar diliyorum Allah utandırmasın” dedi.

Firma Yetkilileri Ali ve Anıl Kahrıman’da yaptıkları açıklamada, “Çanakkale’de açtığımız yeni işyerimizin açılışı dolayısıyla bizleri ziyaret ederek onurlandıran başta ÇTSO yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na, , ÇTB Meclis Başkanı Abdullah Deniz’e, ÇTBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen’e, ÇTB Meclis Katip Üyesi Sinan Yücel olmak üzere tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz. İşyerimizin Çanakkale’mize ve tüm halımıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi