18 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Şoförler Odası Başkanı Konca ve Yönetiminden Vergi Haftası Ziyareti

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca beraberinde yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile birlikte Vergi Haftası dolayısıyla Ezine Malmüdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyarette Konca Malmüdürü Serpil Bulunmaz Obruk ve daire çalışanlarının Vergi Haftasını kutladı. Konca burada yaptığı açıklamada, Şoför esnafı ve Esnaf ve sanatkar için vergi dairesi ile iletişimin çok önemli olduğunu ve her bir esnafın vergi dairesinin birer müşterisi olduğunu söyledi. Vergi dairesi ile esnaf ve sanatkar arasındaki diyalog ve karşılıklı hoşgörü  içerisinde ekmeğini kazanmasına imkan tanıdığını belirten Konca, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak  Vergi Dairesi ile olan iyi ilişkilerinin ve ortak çalışmalarının devam edeceğini bildirdi.

Ezine Mal Müdürü Serpil Bulunmaz Obruk ise Ezine Mal Müdürlüğü olarak kendisinin ve tüm ekibinin bu güne kadar tüm esnaf ve sanatkarın yanında olduklarını, onlara her türlü desteği yasal çerçevede sunduklarını, bundan sonrada sunmaya devam edeceklerini söyledi. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da  Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile ortak çalışmalarının devam edeceğini kaydeden Bulunmaz Obruk, kendisine her ihtiyaç duyulduğunda ulaşılabileceğini ve elinden gelen tüm yardım ve de desteği yasal çerçevede göstereceklerini ifade etti.

Bulunmaz Obruk, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

About Post Author