9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının yeni hizmet binasına taşınması nedeniyle hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

İlçe Emniyet Müdürü Kuvvet Yaşar’da Başkan Koncayı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Konca, bu gün0e kadar İlçe Emniyet Müdürlüğü ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, Kuvvet Yaşar’ı bugüne kadarki başarılı çalışmalarından ve ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Yılmaz Konca’yı ayrıca, 16 Nolu Ezine Birlik Minibüsçüleri Taş.Koop.Bşk. Aladdin Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 94 Nolu İşçi ve Öğrenci Taş.Kooperatifi Yönetimi, 48 Nolu Geyikli Sahil Birlik Koop. Yönetimi, Garaj Taksi, Sümer Taksi, Çınar Taksi ve Hastane Taksi Yönetimi, Mahmudiye Muhtarı Gürhan Yurter, Halk Bankası Müdürü Abbas Sabri Çolak, 4 Nolu Mahmudiye Taşıyıcılar Koop. Yönetimi, Pınar Sulama Birliği Bşk. Sedat Topal, Ezine’de faaliyet gösteren Trafik Müşavirleri, Cabikebir Mahallaesi Muhtarı Hüseyin Gül’de ziyaret edenler arasındaydı.

Başkan Konca Mahmudiye Muhtarı Gürhan Yurteri’nin ziyaretinde Mahmudiye’de başlayacak olan Futbol Turnuvası için spor malzemeleri hediye etti.

Başkan Konca ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yeni hizmet binamıza taşınmamız nedeniyle sağ olsun bir çok misafirimiz ziyaretimize geldi. Ziyaretlerimizde başta şoför esnafımızın sorunları, beklentileri ve çözüm yolları olmak üzere güzel İlçemiz Ezine için karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Hayırlı olsun ziyaretine gelen tüm misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.