20 Nisan 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

İha Muhabiri Erol Güngördü, AKBANK’tan emekli Erdoğan Güngördü’nün anneleri Merhum Emin Güngördü’nün eşi Tayibe Güngördü geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Geçirdiği ani rahatsızlık sonucu Ezine Devlet Hastanesine kaldırılan Tayibe Güngördü burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 89 yaşında hayata veda etti.

Tayibe Güngördü’nün cenazesi 18 Mayıs Perşembe günü ikindi namazını müteakip Ulu Camiinde kılınan cenaze namazını müteakip İlçe Kabristanlığında yakınlarının ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Merhum Tayibe Güngördü’nün cenazesine Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, Ezine İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli,  AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Aytop ve Bahri Uysal, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri ile çok sayıda kişi katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum Tayibe Güngördü’ye Allah’tan rahmet, başta ailesi ve yakınları olmak üzere tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Allah rahmet etsin. Mekanı cennet olsun.