17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Tebrikler GAZİ’li Kızlar- Gazi Ortaokulu Kızlar Voleybol Takımı Çanakkale İkincisi Oldu

Ezine Gazi Ortaokulu Yılsız Kızlar Voleybol İl Birinciliği turnuvasında il ikincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

Ezine Gazi Ortaokulu Çanakkale’de düzenlenen Okullar Arası Yıldız Kızlar İl Birinciliği müsabakalarında finalde karşılaştığı Bayramiç Ortaokuluna 3-0 yenilerek turnuvayı ikinci bitirdi.

Gazi Ortaokulu turnuvanın ilk müsabakasında karşılaştığı Umurbey Ortaokulunu 2-0, ikinci maçında karşılaştığı Çanakkale Merkez Ortaokulunu 2-0 yenerek çeyrek finale kaldı.

Çeyrek finalde karşılaştığı Merkez Ömer Mart Orta Okulunu 2-0, Yarı finalde ise karşılaştığı Gökçeada Ortaokulunu 2-1 setlerle yenen Gazi Ortaokulu final gruplarına kalmaya hak kazandı.

Gazi Ortaokulu 3’lü final grubu ilk maçında Çan Şehit Engin Eker Ortaokulunu 3-0 gibi net bir skorla yenerek finale kaldı.

Final müsabakasında karşılaştığı Bayramiç Cumhuriyet Ortaokulu’na 25-11, 25-12 ve 25-14 set skorlarıyla 3-0 yenilen Ezine Gazi Ortaokulu turnuvayı ikinci bitirerek başarılı bir sonuca imza attılar.

Final müsabakasını Ezine Gençlik ve Spor Müdürü Soner Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, okulun idari kadrosu, öğretmenler, veliler ve çok sayıda öğrenci izledi.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak başarılı bir sonuca imza atan Gazi Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımımızın değerli oyuncularını ve teknik ekipteki öğretmenlerini yürekten kutluyor, başarılarının artarak devamını diliyoruz.