Çar. Oca 15th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

(Tenekeci) Bünyamin Ertüz Sonsuzluğa Uğurlandı

1 min read

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından Bünyamin Ertüz (Tenekeci) geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Ertüz Ezine’de toprağa verildi.

Ezine’nin sevilen ve tanınmış simalarından emektar tenekeci ustalarından, hatırnaz, kadirşinas ve sıcakkanlı kişiliği ile herkesin gönlünde ayrı bir yeri olan Bünyamin  Ertüz 13 Kasım Salı günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı. Ertüz kaldırıldığı Ezine Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatımın kaybetti.

Bünyamin Ertüz’ün cenazesi 13 Kasım 2018 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Merkez Camiinde kılınan Cenaze Namazını müteakip ilçemiz kabristanlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine merhum Ertüz’ün ailesi ve yakınlarının yanı ısra Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, CHP İlçe Başkanı Serdar Eren, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum Bünyamin Ertüz’e yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.