28 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

TOBB ÇANAKKALE AKADEMİK DANIŞMANI KANTEN, BAŞKAN ÜZEN’İ ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 81 İl’e, 81 akademik danışman projesi kapsamında görevlendirilen Çanakkale Oda ve Borsa İl Akademik Danışmanı Prof. Dr. Selahattin Kanten, Öğretim Üyesi Dr. Yasin Gültekin ve Arş.Grv. Mehmet Gürtürk ile birlikte Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Kaya Üzen, Borsanın proje ve faaliyetleri hakkında özet bilgi vererek,  borsa üyelerinin sektörlerinde yaşadıkları sorunları ve üyelerin beklentilerini ortaya çıkarabilecek projelerde birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyacağını ifade etti.                     

Başkan Üzen, Çanakkale ili Oda ve Borsaları olarak yerel ekonomi ve kalkınma süreçlerine katkı sağlanması amacıyla Üniversite–sanayi arasında etkin işbirliğini sağlamak ve yeni projeler üretmek için Çanakkale Ticaret Borsası olarak her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirtti.

ÇOMÜ Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Çanakkale İli Oda ve Borsaları Akademik Danışman Prof. Dr. Selahattin Kanten ise Çanakkale Ticaret Borsasının yürüttüğü projeleri takip ettiğini, güçlü bir ekibinin olduğunu ve Çanakkale iş dünyasının ihtiyaç duyduğu konularda mutlak birliktelik sağlayarak güzel çalışmalara birlikte imza atacak olmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.   

 

About Post Author