27 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Yaşamımızda silinmez izler bırakan, bugünlerimizi borçlu olduğumuz    öğretmenlerimiz,  inanarak, severek, fedakârlık göstererek sürdürdükleri bu kutsal görevin değeri hiçbir şey ile kıyaslanmayacak kadar büyüktür. Gelişmiş ülkelerin en büyük gücünü, bilgiyi teknolojiye ve değere dönüştüren nitelikli insan gücü oluşturmaktadır.

Eğitim anlayışlarını sürekli olarak gözden geçirip iyileştiren toplumlar hızla kalkınmakta ve gelişmektedir. Öğretmenler için atılacak her adımın Türkiye’nin geleceği açısından büyük önem taşımaktadır.Öğretmenlik mesleğinin onuru, saygınlığı ve itibarını daha iyiye, daha güzele doğru taşımak, çalışma koşullarını iyileştirmek için atacağımız her adım, bizi Türkiye’nin aydınlık geleceğine biraz daha yaklaştıracağına yürekten inanıyorum.

En önemli zenginliğimiz ve geleceğimiz olan çocuklarımızı çağın gerektirdiği her türlü bilgi, donanım ve beceriyle zenginleştirerek yaratıcı, üretken, bilgiyi hayatının içinde kullanabilen nesiller olarak yetiştirme hedefimizin en önemli unsuru olan sevgili öğretmenlerimizin ’24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum”

TUNCER ŞAŞKIN

ÜVECİK KÖYÜ MUHTARI