Cum. May 22nd, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Turan, Bayram namazını baba ocağında kıldı

1 min read

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ramazan Bayramı namazını babaocağındaki Lapseki’de Cumhuriyet mahallesindeki Fatih camiinde kıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Mübarek Ramazan bayramı namazını, Belediye başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti İlçe başkanı Recep Bulan, il genel meclis üyesi Hasan Engin, Gençlik kolları başkanı Oğuzhan Çırak, Belediye meclis üyeleri Beyti Doğan, Metin Yılmaz ve vatandaşlar ile birlikte Lapseki’de Cumhuriyet mahallesindeki Fatih camiinde kıldı.

Namaz sonrasında cami içerisinde cemaat ve basın mensuplarıyla bayramlaşan Turan, namazın ardından kısa bir açıklama yaptı.

Her bayramda namaz için farklı bir ilçeyi tercih ettiklerini belirten Turan; ”Öncelikle tüm milletimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Rabbimizin, mükafat olarak sunduğu Ramazan Bayramı’na kavuşmuş bulunuyoruz. Ramazan ayında yaşadığımız manevi iklimin bayramda da devam ettirmeliyiz. Eş, dost, akraba, ihtiyaç sahiplerini unutmamalıyız. Bizler namazımızı kıldık. Aile büyüklerimizin yanına gitmeden önce esnafımızı ve mahalle sakinlerini ziyaret edeceğiz. Yarın ilk durağımız saat 11.00’de Çanakkale Merkez’de bayramlaşma programında ve ardından Lapseki, Biga, Çan ve Yenice  ilçelerimizde olacağız. Ramazan Bayramımızın hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.