Sal. May 26th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Turan ; “Ezine Gıda OSB ve 1915 Çanakkale Köprüsü ile beraber geniş Pazar imkanlarına kavuşacağız”

2 min read

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin doğusunda yer alan Kalkım Beldesinde esnaf ziyaretleriyle güne başlayarak, Belde sakinleriyle bir araya geldi. Turan, ziyaret sırasında Belde’nin temel sorunlarını ele aldı. Kahve ziyaretinde gelen ATM talebinide hızlıca çözüme kavuşturdu.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Çanakkale’mizin her bir köşesi bizim için önemli. Elimizden geldiğince hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret gösteriyor, sıcak çaylarını içiyoruz. Kalkım Beldemize daha önce bir çok kez ziyaret gerçekleştirdik. Bugün de çat kapı ziyaret gerçekleştirmek, beldemizin sorunlarını yerinde görmek istedik” dedi.

Ziyareti hakkında basına açıklamalarda bulunan Turan, “Çanakkalemizin her bir köşesi bizim için önemli. Elimizden geldiğince hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret gösteriyor, sıcak çaylarını içiyoruz. Kalkım Beldemize daha önce bir çok kez ziyaret gerçekleştirdik. Geçtiğimiz günlerde AK Köyümüze sürpriz ziyaret gerçekleştirdik. Bugün de çat kapı ziyaret gerçekleştirmek, beldemizin sorunlarını yerinde görmek istedik. Kalkım, tarımıyla, doğasıyla ülkemiz için önemli bir coğrafi konuma sahip. Çilek üretiminde bir marka. Çanakkale’mizin her bir noktasında marka değeri yüksek tarım ürünleri bulunmaktadır. Ezine Gıda OSB ve 1915 Çanakkale Köprüsü ile beraber geniş Pazar imkanlarına kavuşacağız” şeklinde ifade etti.

Kahve ziyareti esnasında gelen ATM talebinin yerine getirileceğini belirten Turan, “Beldemizde bir ATM sorunu olduğu gördük. Ziraat Bankası yetkilileri ile hemen irtibat kurarak bu talebin yerine getirilmesi hususunda rica ettik. Kendileri de uygun görerek süreci başlattıklarını beyan ettiler. Yeni gelecek ATM ile artık para yatırmakta mümkün olacak. Bizler, yaşamı zorlaştırmak yerine kolaylaştırmalıyız. O yüzden Beldemizin konumu itibariyle burada ki hemşehrilerimizin yaşamını her zaman daha da yaşanır kılmak zorundayız” dedi.

Posts Slider

Bu Haberleri Kaçırmayın