13 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Turan ve Gider Sahur Programında

Turan ve Gider Sahur Programında

220602016_3_0001

 

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Çanakkale Merkez Esenler Mahallesi’nde partililer ve vatandaşlar ile birlikte sahur yaptılar.

 

Vatandaşlar ile uzun uzun sohbet eden AK Parti Çanakkale Milletvekillileri aynı zamanda vatandaşların sorunlarını dinledi.

 

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan “Vekilimiz Ayhan Bey ile birlikte Ankara’dan gelir gelmez ayrı ayrı ilçelere giderek vatandaşlarımız ile birlikte iftar, çay sohbeti ve sahur programları yapmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl Ramazan ayında Meclis çalışması olmadığı için daha fazla programlara katılabiliyorduk. Bu yıl Meclis çalıştığından ancak hafta sonları programlara katılabiliyoruz. Allah ömür verirse haftaya yine buralara geleceğiz. Bir günde iki sahur programı yaparak vatandaşlarımızla imkan ölçüsünde daha sık bir araya gelmeye çalışıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatlarımız sokak iftarlarını gerçekleştiriyor. Biz Çanakkale’de mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz sokak sahurlarıyla da Ramazan’ın muhabbet iklimine farklı bir boyut kazandırmaya çalışıyoruz”dedi.

 

220602016_3_0002

 

About Post Author