Sal. Oca 21st, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Turan, Lapseki’de teşkilat ile birlikte halk pazarını gezdi

1 min read

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, memleketi Lapseki ilçesinde her hafta ilçe merkezine kurulan halk pazarını gezdi.

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde, AK Parti Grup Başkanvekili  Bülent Turan, Öğle namazını ilçe merkezindeki tarihi Gazi Süleyman paşa camiinde kıldıktan sonra Belediye başkanı Eyüp Yılmaz, il Genel Meclis üyeleri Halil Özer, Hasan Engin ve teşkilat ile birlikte  çarşı içindeki kahvenelerde vatandaşlar ile birlikte çay içerek sohbet etti.

Ardından her hafta Cumartesi günleri ilçe merkezine kurulan halk pazarını gezerek pazarcı esnafıyla sohbet etti.

Turan ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün Lapseki’mizin geleneksel cumartesi pazarını gezerek hemşehrilerimizle bir araya geldik. Esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Bizi diğer partilerden ayıran en büyük özellik, seçimden seçime değil her zaman buralarda olmamız. Ankara’da dün meclis kapandı bu gün buradayız. Yani Ankara’da  işimiz biter bitmez buralara gelmeyi görev biliyoruz. Ne kadar hemşehrimizle beraber oluyorsak o kadar enerji doluyoruz.  Bir süre buralardayız vatandaşlarımız ile birlikte olacağız Allah’ın izniyle” dedi.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.