9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Şehit olan Kıvanç Kaşıkçı’nın ailesini ziyaret etti.

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında yapılan operasyonlar esnasında 29 Kasım 2016’da irtibatı kesilen ve Ocak 2017’de şehit haberi gelen Astsubay Kıvanç Kaşıkçı’nın Çanakkale Esenler Mahallesinde ikamet eden Şehidin Babası Ramazan Kaşıkçı ve Annesi Sebahat Kaşıkçı’yı AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ziyaret etti.

Astsubay Kıvanç Kaşıkçı’nın ailesi  tarafından düzenlenen, eşyalarının sergilendiği odayı gezerek dua eden AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan”Şehit Astsubayımız Kıvanç Kaşıkçı’nın ailesine her zaman uğramaya ve aramaya gayret gösteriyoruz. Onlar, şehidimizin bizlere emaneti. Bizler, Şehitler diyarının evlatlarıyız. Şehitlik mertebesini en iyi bilen ve hissedenleriz. Bizler, bugünlerimizi ecdadımıza yarınlarımızı ise Şehitlerimize borçluyuz. Onlar ülkemizi, milletimizi korumak için evlerinden kilometrelerce uzaklarda düşman ile çarpışarak canlarını feda ettiler. Bugün de Şehit Astsubayımız Kıvanç Kaşıkçı’nın ailesini ziyaret ederek kendisine dua ettik. Ailesinin onun eşyalarını düzenleyip sergilediği odasını ziyaret ettik. Tekrar şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum” dedi.