14 Nisan 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Turan Sokak Basketbol Maçlarını İzledi

Turan Sokak Basketbol Maçlarını İzledi

25062016_2_0001

 

 

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av Bülent Turan, Morabbin Parkı’nda üniversiteler arası düzenlenen sokak basketbol maçlarını izledi.

 

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av Bülent Turan, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, GESTAŞ genel müdürü Volkan Uslu, İl genel meclis başkanı Ömer Şahin  ile birlikte Çanakkale sahili Morabbin Parkı’nda  Üniversiteler arası sokak basketbol maçlarını izledi.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) tarafından Çanakkale kordon boyunda Morabbin Parkı’nda yapılan üniversitelerarası 3×3 Türkiye Basketbol Şampiyonası maçlarını izleyen AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan ”Çanakkale’nin spor organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor olması sevindirici. Gençlik ve Spor alanında Çanakkale’ye yapıların yatırımları önemsiyoruz. Çanakkale çeşitli spor dallarında başarı sağlayan sporcularıyla adını duyurdu. Yapılan yatırımlarla bu başarının daha da artacağına inanıyorum.  Gençlerimizi burada spor yaparken görmek ne kadar güzel. Vatandaşlarımıza da açık havada basketbol maçı izleme keyfini sunan bu organizasyon için ilgililere teşekkür ediyor, bütün takımlara başarılar diliyorum” dedi.

 

????????????????????????????????????

 

 

????????????????????????????????????

 

 

25062016_2_0005

 

About Post Author