28 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale İl Genel Meclisi üyelerini ziyaret etti.

İl Genel Meclisi Ağustos ayı toplantısına katılan Turan, meclis üyelerinin icra makamı anlamında milletvekillerinin Çanakkale’deki önemli temsilcileri olduğunu söyledi.

Çanakkale AK Parti İl Genel Meclisi Ağustos ay’ı olağan toplantısına AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ katıldı. Toplantı sonrası Turan açıklamalarda bulundu.

Meclis üyeleriyle sık sık bir araya gelip kent için yapılan yatırımları görüştüklerini ifade eden Turan, ” İl Genel Meclisi üyelerimizle, Ağustos ay’ı olağan toplantısında bir araya geldik. İl Genel Meclisi üyelerimiz bizlerin burada ki önemli icra temsilcileri. Üyelerimiz ile Çanakkale’mizde yapılan ve yapılacak olan projeler, yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. 2019’da yapılacak olan seçimlere daha iyi hazırlanmamız gerekiyor. Daha çok hemşehrilerimizle bir araya gelinmesinin gerektiği yönünde fikir birliğinde bulunduk. Hız kesmeden en iyi şekilde yatırımlarımızı hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, toplantı sonrası CHP ve MHP İl Genel Meclisi üyelerini de ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.