7 Ağustos 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Turgay Avcı Sonsuzluğa Uğurlandı

Önceki gün geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Turgay Avcı Ezine’ye bağlı Gökçebayır Köyünde toprağa verildi.

 

Gestaş A,Ş. de Geyikli Feribot İskelesinde Güvenlik Görevlisi olarak görev yapan Turgay Avcı Pazartesi günü sabaha karşı  geçirdiği trafik kazası sonu yaşamını yitirdi.

 

Turgay Avcı’nın cenazesi evinin önünde helallik alınmasının ardından Gökçebayır Camiine getirildi. Avcı’nın n cenazesi burada öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından köy kabristanlığında göz yaşları içerisinde toprağa verildi.

 

Turgay Avcının cenazesine GESTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kaldırım , MHP Geyikli Belde Başkanı Nuri Kuşçu, Ezine Esnaf ve San.Od.Bşk. Türker Demirhan, Avcı’nın yakınları, çalışma arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

EZİNE TÜRK GAZETESİ olarak Turgay Avcı’ya yüce Allah’tan rahmet, kederli ve acılı ailesi ile GESTAŞ Ailesine,  yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

Turgay Avcı, 27 Ağustos Pazartesi günü sabah karşı arkadaşları ile beraber yediği yemekten sonra eve dönerken Geyikli Feribot İskelesi- Geyikli  yolunda geçirdiği trafik kazasında yemek yediği arkadaşı A.K.nın özel otomobili ile arkadan çarpması sonucu yaşamını yitirmişti.