27 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Şampiyonu olan Ezinespor U-19 Takımı, Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu’na Şampiyonluk Kupasını götürdü.

Çanakkale Şampiyonu olan Ezinespor U-19 takımı Kulüp Başkan Mehmet Akyün, Yöneticiler Sadık Akgün, Erkan Çetin, İsmail Çolpan, U-19 Takımı Teknik Sorumlusu Hakan Ünal ve Tribün Lideri Hakkı Aşkın ile birlikte Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Babaoğlu, şampiyon olmalarından dolayı Başkan Mehmet Akyün ve yöneticiler ile Teknik Sorumlular Fadıl Kurt, Hakan Ünal, ile tüm teknik heyet ile futbolcuları kutladı.

Başkan Babaoğlu konuşmasında şunları kaydetti. “Öncelikle hepinize Ezine’mizi en iyi şekilde temsil ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir takımız var. Hemen hemen Ezinespor’un alt yapısı hazır gibi. Ezine’nin sesini tıpkı Ezinespor gibi sizde en iyi şekilde duyurdunuz. İnşallah bundan sonra gideceğiniz Balıkesir Bölge müsabakalarında da çok başarılı olursunuz. Bundan sonra çok büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Birlik beraberlik içinde olduğumuz zaman yapamayacağımız hiçbir şey yok. Yeter ki aklımızda hep Ezine olsun. Ezine’nin birlik beraberliği, gelişmesi kalkınması olsun. Bunu da başaracak olan sizlersiniz. Bizim sizlere olan desteğimiz her zaman devam edecek. Spordan kopmayın Bu çok önemli. İçinizde çok yetenekli arkadaşlarınız var. Kendinizi geliştirin. İnşallah bizlerde sizlerle her zaman gurur duyarız” dedi.

Başkan Akyün’de göreve geldikleri günden bu yana her türlü desteği sunan Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti. Akyün konuşmasında 1 ay gibi kısa sürede U-19 takımını oluşturduklarına dikkat çekerek, “Ezinespor uzun yılardır alt yapı sıkıntısı çekiyordu. Sağ olsun genç sporcularımız aldıkları başarılı sonuçla gerekli sonucu alarak şampiyonluk kupasını Ezine’ye getirdiler. İnşallah bu sporcularımızı içerisinde bundan sonra A Takımda da yer alacak bir çok sporcumuz olacak. İnşallah bundan sonra hep birlikte kenetlenerek Ezinespor’u çok daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

Ezinespor A Takımı Teknik Sorumlusu Fadıl Kurt’ta yaptığı konuşmada, “Ben U-19 takımımızın ilk senesinde aldığı bu başarıyı çok önemli buluyorum. Değerli hocamı ve genç oyuncu kardeşlerimi yürekten kutluyorum. U-19’da lige katılmak cesur bir adımdı. Genç kardeşlerimizde ilk defa katıldıkları bu ligde yetenekleri ve azimli mücadeleleriyle şampiyon olarak büyük başarı elde ettiler. Bizler bu genç kardeşlerimizin ileride de daha büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Hocamızı da yürekten kutluyorum. Genç kardeşlerimizle büyük bir iş başardı” dedi.

Konuşmalardan sonra U-19 Takımı futbolcuları imzaladıkları formayı Başkan Babaoğlu’na hediye etti.

Başkan Babaoğlu şampiyon olan sporcuları Şampiyonluk primi ile ödüllendirdiğini de çekilen hatıra fotoğrafı sonrası futbolculara iletti. Futbolcular da Başkan Babaoğlu’na bu anlamlı jestinden dolayı teşekkür ederek bundan sonrada başarılı sonuçlar alacaklarına söz verdiler.