24 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

700 Sayılı Ezine Yağlı Tohumlar Tar.Sat. Koop. Başkanı Yahya Keskin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Keskin mesajında şunları ifade etti ;

“Bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Bu bayramda önceki bayramda olduğu gibi pandemi gölgesinde geçeceği için sevincimiz buruk. Ancak kurallara uyarak bu bayramı da güzel bir şekilde geçireceğiz.

Bayramlar, dostluğu, barışı, huzuru, geleceği, soframızı, mutluluğumuzu, hüznümüzü, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi en sıcak şekilde hissettiğimiz mübarek ve mukaddes günlerdir.

Bundan dolayı bayramlarımız, gelecek nesillere bırakacağımız en güzel toplumsal mirasımızdır. Millet olma bilincini derinden hissettiğimiz bu özel günlerde; büyüklerimizi, yolları gözleyen yaşlı ve kimsesizleri, başının okşanmasına hasret öksüz ve yetimleri, şehit ailelerini ve gazileri ziyaret ederek gönüllerini alalım ve bu mutluluğu onlarla paylaşalım.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, başta üyelerimiz ve çiftçilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.