12 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Yayman: Hatay’ın Acısı Çok Büyük

Yayman: Hatay’ın Acısı Çok Büyük

İlçe buluşmaları kapsamında her gün farklı bir ilçede ziyaretlerini sürdüren TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, vatandaşlardan çok büyük takdir topluyor.

Önceki gün Kırıkhan’a bağlı İçada, Çiloğlan, Kızılkaya, Mahmutlu ve Özkızılkaya Mahalleleri’nde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada sorunlar tek tek masaya yatırıldı.

Buluşmada Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, ilçe teşkilatı ve ilgili kurum müdürlerinde hazır bulundu. Milletvekili Yayman, ilk olarak vatandaşların sorularını ayrı ayrı dinleyerek not aldı.

Vatandaşın Sorunlarına Anında Çözüm

Milletvekili Yayman, vatandaşın sorunlarını dinledi. Çözümü hemen yapılabilecek durumda olanlarla ilgili kurum amirlerini arayan Yayman, vatandaşın sorununun giderilmesini sağladı. Diğer konular ile ilgili notlarını da alan Yayman, vatandaşlara çözüm için çabalayacağının sözünü verdi.

Alan yaylasında vatandaşların yol talebi üzerine yolun yapılması için yetkilileri arayan Yayman, İçişleri Bakanlığı üzerinden yapılacağı sözünü aldı.

‘’Milletin Derdi Benim Derdimdir’’

Kırıkhanlı hemşerileriyle hasret gideren Milletvekili Yayman, ‘’Milletin derdi benim derdimdir, seçimden seçime değil daima milletimizin hizmetindeyiz.’’ ifadelerini kullandı.

Depremin merkez üssünün Hatay olduğunu belirten Yayman, ‘’Hatay’ımız çok büyük acılar çekti. Bu yaraları beraber saracağız. Ne yapacaksak beraber yapacağız.’’ sözlerini yer verdi.

Milletvekili Yayman, deprem sürecinden bu yana sürekli yanlarında olduğu vatandaşlardan büyük teveccüh gördü. Yayman, gerçekleşen toplantılara katılan tüm hemşerilerine teşekkür ederek Hatay’a hizmet için durmadan, yorulmadan çalışacağına söz verdi.

Vatandaşlar da ilgi ve alakalarından dolayı Milletvekili Yayman’a teşekkürlerini sundular.

Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ise depremde yakınlarını kaybedenlere baş sağlığı dileyerek milletin hizmetinde olduğunu belirtti.

İlçe başkanı Erdal Çelik ise yapılan hizmetler için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve milletvekili Yayman’a teşekkür ederek “ ‘Yaparsa AK Parti yapar’ sözü doğrultusunda şehrimiz için eser üretmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

About Post Author