23 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

YILMAZ KONCA 10 KASIM MESAJI

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, 10 Kasım Atatrük’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Konca mesajında şu ifadelere yer verdi.

“ Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. Yıldönümü. Dünyanın ender yetiştirdiği eşsiz bir komutan ve dahi bir yönetici olan büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk milletin gönlünde ebediyen yaşayacak. Bizler, Ulu önder Atatürk’ün emanetlerini koruyarak ve birbirimize sımsıkı sarılarak, sanayicisinden girişimcisine, tüccarından öğrencisine kadar toplumumuzun tüm unsurlarıyla, birlik ve beraberlik içinde ülkemizi hedeflerine ulaştırmak için çaba harcamalıyız. Düşmanlara karşı memleketin bütün güçlerini birleştirmeyi başaran, kırılmış cesaretleri güçlendirerek, bir milletin kaderinin nasıl değişebileceğini dünya tarihine yazdıran Atatürk’ün hedefleri doğrultusunda biz de, bizden sonraki nesiller de, ülkemizi daha da ileriye taşımak için durmaksızın çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin aydınlık geleceğine olan inancımızı ve müreffeh bir Türkiye konusundaki kararlılığımızı bir kez daha vurgularken, Büyük Önder Atatürk’ün yüksek hatırası önünde saygıyla eğiliyor, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun şahsında silah arkadaşlarını ve istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.”