10 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAŞKAN SERKAN ZEHİR’İN YENİ YIL MESAJI

Ezine Ziraat Odası Başkanı Serkan Zehir, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Zehir mesajında şunları söyledi ;  

“Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olmasıdır.

Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler, yeni umutlar demektir. 2024 yılından beklentimiz, yönetime geldiğimizden bu yana kısa bir sürede attığımız adımları daha ileriye taşımak, yeni heyecanlarla yeni hedeflerimizi hayata geçirmektir.

Güzel duygular ile yaşanılacak her yeni anın yaşanmadan önce yeni beklentileri, yeni umutları, iyimserliği beraberinde getirdiği 2024 yılında ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı huzur ve güvenin olduğu, içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı günler olması umudu, 2024 yılının tüm vatandaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, tüm ulusumuza hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyoruz.

 

 

About Post Author