18 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ADA’dan Müjdeli Haber Var

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından Ferdi & Bahar Çiftinin biricik kızları Ada’ya uygun ilik bulundu. Ada’ya  5 Mart tarihinde Ankara’da yapılan başarılı operasyonla bulunan ilik nakledildi.

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından Sigortacı Ferdi Sayın ve öğretmen Bahar Sayının biricik kızları Ada, Ankara’da lösemi tedavisi görüyordu. Beklenen müjdeli haber  kısa bir süre önce kendilerine ulaştı. Ada’ya uygun ilik nihayet bulunmuştu.

Bulunan ilik Ada kızımıza 5 Mart tarihinde Ankarada yapılan başarılı operasyonla  nakledildi. Başarılı geçen operasyonla Ada sağlığına hızla kavuşuyor.

Babası Ferdi Sayın kızının bu mutlu haberinin sosyal medya hesabı üzerinden sevenleri ve yakınları ile paylaştı.

“Allah’ıma şükürler olsun Kızımın ilik nakil işlemi başarılı bir şekilde bitti.. Buradan; kızıma hayat olan kim olduğunu bilmediğimiz kahraman donörümüze, bizleri kendi aileleri gibi gören doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza, her zaman yanımızda olan LÖSEV’e ve bizleri bu zorlu mücadelemizde dualarıyla, destek mesajlarıyla yalnız bırakmayıp güç veren tüm dostlarımıza en içten kalbimle teşekkür ederim… Allah hepinizden razı olsun  #LÖSEV #LÖSANTE

EZİNETÜRK GAZETESİ Ailesi olarak Güzel Kızımız ADA’ya geçmiş olsun ve acil şifalar temennimiz ile başarılarla dolu uzun ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

About Post Author