17 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK PARTİ’Lİ MAKAS ; “AK KADROLARIMIZLA ADIM ADIM ÇANAKKALE’Yİ DOLAŞIYORUZ”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve beraberindeki heyet, Lapseki ilçesinde yoğun sevgi seli ile karşılandı. Lapseki ilçesinde hemşehrilerinin misafirperverliği için teşekkür eden Başkan Makas; “Hemşehrilerimiz ve teşkilatlarımızla buluşmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Yerelde iktidar olduğu Lapseki ilçesinde hemşehrileri tarafından ilgiyle ağırlanan AK Parti heyeti, ilçede bir dizi ziyaret ve görüşmeler gerçekleştirdi. Adım adım Çanakkale’yi arşınlamaya, hemşehrileri ve teşkilatlarıyla buluşmalara tüm hızıyla devam eden AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve beraberindeki kurmayları, Lapseki ilçesinde pazaryeri, çarşı, esnaf ve hane ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas’ın önderliğindeki heyette İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, İlçe Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, İl/İlçe kademe yöneticileri, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Namık Ergin ve çok sayıda partili yer aldı.

Hemşehrileriyle çay içip sohbet etti. Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’ında eşlik ettiği ziyaretlerde Lapsekili hemşehrileriyle buluşan AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Lapseki halkına Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti. Cumartesi günleri kurulan halk pazarını da gezerek, pazarcı esnafıyla birlikte sohbet eden Başkan Makas, ardından çarşı içindeki tarihi çınar altında vatandaşlarla çay içti. Misafirperverlikleri için vatandaşlara teşekkür eden Başkan Makas, ilçeye yapılan proje ve çalışmalara dikkat çekerken, vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyip notlarını aldı.

Gençler de sahadaydı

Öte yandan AK Partili gençler de, Lapseki ilçesinde bir dizi ziyaret ve görüşmeler gerçekleştirdi. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, Lapseki İlçe Gençlik Kolları Başkanı Birol Günal ve beraberindeki gençler, ilçede hizmet veren genç esnafları ziyaret edip hayırlı işler dileğinde bulundu. Ardından ilçedeki gençlerle de buluşan Başkan Uysal, hem çalışmalar hem de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Evlere misafir oldular

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı ve beraberindeki partili kadınlar ise, ilçede hane ve pazar ziyaretleri gerçekleştirdi. AK Parti Lapseki İlçe Kadın kolları Başkanı Aynur Okutucu ve kadın kolları teşkilatıyla birlikte pazar esnafını ziyaret eden Başkan Karadayı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti ve hayırlı işler dileğinde bulundu. Ayrıca ev ziyaretlerinde de bulunan partili kadınlar, Lapseki halkına gösterdiği yoğun ilgi için teşekkür etti.

“Lapseki halkına teşekkür ediyoruz”

Lapseki ziyaretlerine ilişkin bilgi veren AK Parti İl Başkanı Naim Makas; “Lapseki ilçe programımız kapsamında; 3 Kademe İl ve İlçe teşkilatlarımız ile birlikte pazar ve çarşı esnafımızı ziyaret ederek sohbet edip hayırlı işler diledik. AK kadrolarımızla adım adım Çanakkale’yi arşınlamaya, hemşehrilerimiz ve teşkilatlarımızla buluşmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

“AK kadrolarımızla adım adım Çanakkale’yi dolaşıyoruz”

AK Parti Lapseki ilçe Başkanlığı Danışma Meclis Toplantısı’na da katılan Başkan Makas, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Türkiye Yüzyılı vizyonuna dikkat çekti. Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıya ilişkin bilgi veren Başkan Makas; “AK Parti ailesinin mensupları olarak Türkiye’mizin çeyrek asrına damga vurmuş kadrolarımızla ve dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile gurur duyuyoruz. AK kadrolarımızla adım adım Çanakkale’yi dolaşıyor, tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Çalışma programlarımız içerisinde il ve ilçe teşkilatlarımızla, danışma ve istişare toplantılarımızı da gerçekleştiriyor, notlarımızı alıp, AK ailemize kazandırdığımız yeni üyelerimizin rozet takma törenlerini gerçekleştiri

About Post Author