19 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ayhan Gider ; “Üreten ve çalışan herkesin yanındayız”

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Lapseki’de bazı ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider Lapseki’de ziraat odası ziyaretinde “Üreten ve çalışan herkesin yanındayız” dedi.

Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Halil Özer ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önce halk pazarını gezen Milletvekili Ayhan Gider daha sonra ilçe ziraat odasını ziyaret etti. Burada Ziraat odası başkanı İsmail Sevim ile bir süre görüşme yapan Gider, çiftçiler ve meyve üreticileri hakkında bilgi aldıktan sonra kısa bir açıklama Yapan Milletvekili Ayhan Gider” Bu gün Lapseki’de ilk önce halk pazarını gezdik pazarcı esnafına hayırlı işler diledik ardından ziraat odasını ziyaret ettik teşkilatımız ile birlikte. Lapseki denince ilk akla gelen meyvecilik sebzecilik ve tabi ki tarım. Ziraat odası başkanımızın bizden taleplerini dinledik çiftçilerimin çözüm bekleyen sorunlarını dinledik. Ama bunlardan daha çok memnuniyetlerini dinledik çünkü pazarda hayat devam ediyor insanlar hayatlarına devam ediyorlar malifetin oluşturmaya çalıştığı sistem tıkandı algısının yanlış olduğunun en basit örneği en canlı öğreneğidir burası bu anlamda tüm vatandaşlara teşekkür ediyoruz üreten ve çalışan herkesin yanındayız” dedi.

Milletvekili Ayhan Gider, daha sonra bir nikah törenine katıldı. Ardında açılışı yapılan İşte Otomotiv’i ziyaret ederek iş yeri sahibine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

 

About Post Author