15 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAŞKAN DENİZ ; “SEVDAMIZ OLAN ÇANAKKALE’YE HİZMET İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Gerçekleşen seçimlerden sonra, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Abdullah Deniz teşekkür ziyaretleri gerçekleştirmeye başladı.

Yapılan seçiminden zaferle ayrılan Başkan Abdullah Deniz, makamda ziyaretçilerini kabul ederken boş bulduğu zamanlarda da kendisine destek veren Borsa Üyelerinin yanında oluyor.

Borsa üyelerini ziyaret eden Başkan Abdullah Deniz, Borsa organ seçimlerinde kendisine verdikleri destek için teşekkür etti.

Yapılan ziyaretler sonrasında memnuniyetini dile getiren Borsa üyeleri ise Başkan Abdullah Deniz’e yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Deniz; “Üyelerimiz ile sürekli temas halinde olmaya, ziyaret ederek, sorunlarını yerinde dinleyip, sektörlerin durumlarını incelemeye özen gösteriyorum.

Bu kapsamda Merkez, Bayramiç ve Ezine ilçelerimizdeki üyelerimizden Süleyman Erol, Beyzade Et, Yunus Sevim, Özgür Ticaret, Özçetin Zahirecilik, Atak Peynircilik, Tahsildaroğlu ve Hira Gıda firmalarımızı ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya geldim. Bundan sonraki süreçte sevdamız olan Çanakkale’ye hizmet için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

About Post Author