14 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAYRAMİÇ’TE ATILGAN, KOLTUĞU DEVRALDI

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Bayramiç Belediyesi’nde devir teslim töreni yapıldı. Mazbatasını alan CHP’li Hasan Cem Atılgan, görevi Mert Uygun’dan aldı. Törende duygulu anlar yaşandı.

Bayramiç Adliyesi’ne giderek mazbatalarını alan CHP’li yeni Belediye Başkanı Hasan Cem Atılgan, belediye meclis üyeleri ve il genel meclisi üyeleri, belediye binası önünde Mert Uygun ve belediye çalışanları tarafından karşılandı.

Kurban kesimi ve yapılan duaların ardından belediye binasına giren Başkan Atılgan, tebrikleri kabul etti.

Görevi teslim eden Mert Uygun, “Bugün tam bir yıl önce kurduğum hayali yaşıyorum. Güzel bir seçim dönemi geçirdik ve bu makamı, Bayramiç’i en iyi şekilde yöneteceğine inandığım bir yol arkadaşıma bırakıyorum” dedi.

Yeni başkan Hasan Cem Atılgan ise “Mert Başkan yaptığı hizmetlerle çıtayı çok yüksek bir yere bıraktı. Biz de Bayramiç halkı için en iyisini, en güzelini yapmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Çiçek takdiminin ardından Başkan Atılgan’a başarılar dileyen Mert Uygun, alkışlarla belediye binasından ayrıldı.

Duygusal anların yaşandığı vedanın ardından Başkan Atılgan, belediye çalışanları, belediye meclis üyeleri ve il genel meclisi üyeleriyle sohbet edip hatıra fotoğrafı çekildi.