27 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Dondurulmuş Gıda Sanayi Derneği, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Dernek Yönetim Kurulu olarak; Kaledonya Dış Ticaret Limited Şirketi kurucu ortağı ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Murat Bayizit, Kaledonya Dış Ticaret Limited Şirketi ortağı Bülent Yıldırım, Benmark Gıda Sanayi A.Ş. ortağı Burak Benşin, Letven Ventures İş Geliştirme Direktörü ve Yönetici Ortağı Taylan Gürbüz, Kaanlar Gıda Sanayi A.Ş. yetkilisi Muharrem Kaan, Ulubay Ltd. Şti yetkilisi Berkan Küçükoğlu ve Nilifer Gıda sahipleri Mustafa Köse ve Ahmet Köse’nin katıldığı ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Orçun Oktay, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Melih Gündoğdu, 7. Meslek Komitesi Başkanı Erdal Erdoğan ve Genel Sekreter Sevcan Elver hazır bulundu.

 

ÇTB Meclis Başkanı Abdullah Deniz Dernek üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Genç kardeşlerimizin gönüllülük esası ile kurmayı planladıkları ve Türkiye’de eksik olan Dondurulmuş gıdadaki bu örgütlenmenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen Dondurulmuş gıda pazarının, bugün gıda sanayi içinde hızla büyüyen, sürekli dış talep alan sektörlerden biri olduğunu vurguladı. Sektörün gelişimi adına bu tarz birlikteliklerin çok kıymetli olduğunu ifade eden Başkan Üzen dernek üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Toplantıda ayrıca Başkan Üzen Çanakkale Ticaret Borsasının yürüttüğü projeler ile ilgili de detaylı bilgiler verdi.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve Çanakkale Ticaret Borsasının işbirliği konuları görüşüldü.