20 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇANAKKALE TİCARET BORSASINDAN EĞİTİME DESTEK

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal ve Genel Sekreter Sevcan Elver Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulunu ve Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretlerde ÇTB Yetkililerini Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulu Müdürü Seçil Cesur ve Çanakkale TOBB Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Salim Eker karşıladı.

Ziyaretlerde okulların durumları, pandemi sürecinde okulun çalışmaları ve ortak yapılacak projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal “Okul müdürlerimiz ile görüşerek okulların faaliyetleri ve ihtiyaçları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin desteğiyle birlikte Çanakkale Ticaret Borsası olarak bu eğitim öğretim yılında da ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim yardımlarımız ile ilgili istişarelerde bulunduk.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın en temel hakkı olan eğitimden mahrum kalmamaları için ne yapsak az. Eğitime yapılan yatırım, bireye, örgüte ve sosyal sorumluluk gereği topluma yapılan yatırımdır. Bu sebeple gücümüz nezdinde çatı kuruluşumuz olan Birliğimizin desteğiyle okullarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.  Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilimiz ve bölgemizin eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasında aynı çabayı göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyarette konuşmaların ardından, Çanakkale Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal okullarımıza başarılı bir dönem geçirmeleri dilek ve temennilerinde bulunarak, özveri içinde görev yapan tüm öğretmenlere ve okul aile birliği yönetimlerine teşekkürlerini iletti.

About Post Author