13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇANAKKALE’DE “İŞLETME MERCEĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI” DÜZENLENDİ

TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğinde “İşletme Merceği Bilgilendirme Toplantısı” düzenlendi.

Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Kredi Garanti Fonu tarafından finanse edilen “Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı İşletme Merceği Bilgilendirme Toplantısı” düzenlendi.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve Kıdemli Kadın Girişimciliği Uzmanı Belgin Güzaltan’ın sunumuyla gerçekleştirilen toplantıda, İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcıları Didem Güner, Emel Torun, Kurul Üyeleri Arzu Bendeş, Ayşe Berna Ergin, Gülçin Semizoğlu, Seçil Yavaşoğlu ve birçok kadın girişimci hazır bulundu.

Program, bünyesinde kadın işletmelerine sunulan finansman ve danışmanlık desteğinin yanı sıra işletmelerini daha yakından izlemelerine ve analiz etmelerine, güçlü yanlarını keşfedip, geliştirmelerine ve finansman sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla ‘İşletme Merceği’ uygulaması bulunmakta.

Bu analizi tamamlayan kadın işletme sahipleri gelişim alanlarına ilişkin detaylı bir değerlendirme raporunu ve finansal konularda ihtiyaçları olabilecek konularda ipuçlarını içeren kapsamlı bir finans raporunu ücretsiz elde etmekte.

 

 

 

About Post Author

Bu kapanacak 0 saniye