21 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Erdinç Ceyhan ; “Köylü Milletin Efendisidir” düsturu ve bilinci ile köylerimize ve ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Ezine İlçe Örgütü pandemi nedeniyle ara verdiği köy ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor.

CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin beraberinde İl Genel Meclis Üyeleri Erdinç Ceyhan, Hüseyin Aşkın Gülşen ve yöneticiler ile birlikte pandemi nedeniyle ara verdikleri köy ziyaretlerine kaldıkları yerden devam ediyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Yahya Çavuş, Aladağ, Yavaşlar, Hisaralan köyleri ziyaret edilerek vatandaşlarla bir araya gelindi. Ziyaretlerde vatandaşlar tarafından ilgiyle ve sıcaklıkla karşılandıklarını belirten İl Genel Meclis Üyesi Erdin Ceyhan, “COvid-19 Pandemi önlemleri kapsamında daha önce başlattığımız köy ziyaretlerimize ara vermek zorunda kalmıştık. Tabi bu süreçte köylerle bağımızı koparmadık. Başta köy muhtarlarımız olmak üzere vatandaşlarımızla sık sık görüşmelerimizi gerçekleştirerek, köylerimizin sorunları ve istekleri ile yapılacak çalışmalar konusunda çalışmalarımızı sürdürmüştük. Şimdi tekrar köylerimizdeki vatandaşlarımızın sorunlarını ve isteklerini yerinde dinlemeye ve çözüm olmaya devam ediyoruz”

 Başta köylerimizdeki vatandaşlarımızla aramızda köprü görevini başarı ile yürüten sevgili  muhtarlarımız olmak üzere vatandaşlarımızla yaptığımız sohbet ve görüşmelerde köylerimizin sorunlarını, isteklerini ve taleplerini yerinde tespit ederek, bunların çözümü için yapılacak çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Başta muhtarlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza içten ve sıcak misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Cumhuriyetimizi kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Köylü Milletin Efendisidir” düsturu ve bilinci ile köylerimize ve ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.  

 CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin’de yaptığı açıklamada, “İl Genel Meclis Üyelerimiz, İlçe Yönetimimiz ve partililerimiz ile birlikte Yahya Çavuş, Aladağ, Yavaşlar ve Hisaralan köylerimizdeki halkımızla buluşarak sıkıntılarını ve sorunlarını dinleyerek değerlendirmelerde bulunduk.Köy ziyaretlerimiz içinde bulunduğumuz pandemi ve sağlık koşulları elverdiği sürece devam edecek ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz’’ dedi.