18 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ünlü Sanatçı Coşkun Sabah, 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin gerçekleştireceği konser etkinliğinin onur konuğu olarak Çanakkale’de sahne alıyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ve Çanakkale Halk Eğitimi Merkezi ASO Müdürlüğünün de katkılarıyla gerçekleşecek olan organizasyonun onur konuğu olan Coşkun Sabah, 15 Kasım 2019 Cuma günü saat ;20.00’de İçdaş Kongre Merkezinde Türk Sanat Müziği Konserinin onur konuğu olarak hayranlarıyla buluşuyor.

Koro şefliğini Hicran Yılmaz Güner’in, sunuculuğunu ise Gülşen Yağcı’nın yapacağı konser etkinliğinde sahne alacak olan Coşkun Sabah birbirinden güzel parçalarını hayranlarına seslendirecek.

1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Türk Sanat Müziği Korosunda Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi öğrencilerinin de yer alacağı etkinliğin gerçekleşmesi ve Coşkun Sabah’ın etkinlikte onur konuğu olarak sahne almasında büyük emekleri olan Koronun Şefi Hicran Yılmaz Güner yaptığı açıklamada, Koro çalışmaları sırasında Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi öğrencilerinin Ezine’den Çanakkale’ye gelerek çalışmalara katılımlarını sağlayan Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e, çalışmalarımıza ve etkinliklerimize her zaman destek olan ve bizlerin yanında olan Kaymakamız Dr. Hacı Arslan Uzan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Orhan Akman’a da teşekkürlerini ileterek, müzikseverleri ve Coşkun Sabah hayranlarını konsere davet etti.