9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret Borsası ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Denizli’de resmi ziyaretler gerçekleştirdi.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’a gerçekleştirilen ziyaretlerde Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, ÇTSO Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Tennioğlu ve Ersin Kahraman, ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ve ÇTB Genel Sekreteri Sevcan Elver yer aldı.

Ziyaretler ile ilgili bilgi veren ÇTB Meclis Başkanı Abdullah Deniz ; Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odamızın organizasyonunda bir dönem Ezine Kaymakamlığı görevinde bulunan Denizli Valimiz Sayın Ali Fuat Atik ve Denizli Ticaret Odamızın çok değerli Başkan ve Yönetimi ile bir araya geldik.

Ziyaretlerde Çanakkale ve Denizli ekonomileri, İlimizde süre gelen projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk.

Görüşmelerde ayrıca son dönemde Ülkemiz ihracatında Denizli’nin katkısının küçümsenmeyecek kadar önemli olduğu vurgulayarak, işbirliklerimizin devamlılığı açısından kendilerini İlimize davet ettik.. Hem Sayın Valimize hemde Denizli Ticaret Odamızın değerli Başkan ve üyelerine misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.