13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTSO HEYETİ TOBB BAŞKANI RİFAT HİSARCIKLIOĞLUNU ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

TOBB İkiz Kulelerinde gerçekleştirilen görüşmede, TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Çelik, Akın Yalman, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu, Şakir Kutluay, Volkan Temiz, Meclis Başkan Yardımcısı Armağan Aydeğer, Meclis Katip üye Saniye Öfekler Elmas, TOBB  Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek, Genel Sekreter Sema Sandal ve Yönetici Asistanı Seval Akbulut hazır bulundu.

“ÜYELERİMİZİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN GÜCÜMÜZÜ TOBB’DEN ALIYORUZ”

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale iş dünyasının temsilcileri olarak en büyük gücümüz ve dayanağımız Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ve TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’dur. Üyelerimizin ticari faaliyetleriyle ilgili karşılaştıkları sorunları, görüşleri ve sektörleriyle ilgili iyileştirme önerilerini iletiyor ve takipçisi oluyoruz. Rifat Başkanımız da sağ olsun taleplerimizle tek tek ilgilenerek konuyla ilgili en üst düzeyde lobicilik faaliyetleri yürütüyor. Bugün burada Yönetim Kurulu, Meclis ve Kadın Girişimciler Kurulu temsilcilerimizle beraber yeni dönemde hedeflediğimiz çalışmalarımız ve projelerimizle ilgili Rifat Başkanımıza bilgi vererek görüş alışverişinde bulunduk. Üyelerimizden gelen talepleri bir kez daha birinci ağızdan TOBB Başkanımıza ileterek destek talep ettik. İş insanları olarak, güçlü ve etkili bir liderimizin olması bizlerin ileriye daha fazla güvenle bakmasını sağlıyor. Yeni dönemde üyelerimiz ve İlimiz için daha güzel işler ortaya koymak üzere TOBB Başkanımız Sayın RifatHisarcıklıoğlu’nun tam desteğini aldık. Kendilerine gösterdikleri misafirperverlik ve hayırlı olsun temennileri için katılım  sağlayan heyetim ve tüm üyelerim adına teşekkür ediyorum.

Rifat Başkanımın bir lafı var. Çok doğru bir laf. Bizler Türkiye’nin en demokratik seçimleri ile seçiliyoruz. Gerek biz il, ilçe Oda, Borsaları, genel kurulumuzun sonrasında da Türkiye Odalar Borsalar Birliği’mizin Yönetim Kurulu ve Başkanı.

Çanakkale’nin adına yakışır şekilde demokratik ve nezih bir şekilde seçimlerimizi çok yüksek bir katılımla gerçekleştirdik. Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Bu dönem de istediğim arkadaşlarımla çalışma imkanı buldum. Önümüzdeki dönemde Odalar Borsalar Birliği’mizin Genel Kurulu var. Bu dönemde de Rifat Başkanımla çalışmak benim için onur, gurur ve mutluluk olacaktır”dedi.