18 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, bir önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve ÇTSO Meclis Şeref Üyesi Bülend Engin’i ziyaret ederek, Meclis Şeref Üyeliği belgesini takdim etti.

İÇDAŞ A.Ş.’nin İstanbul Merkez ofisinde gerçekleşen görüşmede, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Hayrettin Çetinkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, Volkan Temiz ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

“ÇALIŞKANLIĞINI, İŞ BİTİRİCİLİĞİNİ VE VATANSEVERLİĞİNİ HEPİMİZ ÖRNEK ALMALIYIZ”

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu gerçekleştirilen ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası bugün üyelerine daha modern ve örnek bir binada hizmet veriyorsa bunda Bülend Engin’in imzası olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Aynı şekilde Ezine Gıda İhtisas OSB’nin kuruluşundan bugüne kadar katkıları, eğitime ve kültürel hayata verdiği destekler ile Bülend Başkanımız, her zaman saygı ve minnetle anacağımız bir büyüğümüz. Kasım ayı olağan Meclis toplantısında aldığımız karar ile kendisine, yaptığı hizmetlerden dolayı ÇTSO Meclis Şeref Üyeliği layık görüldü. Biz de bu kararımızı arz etmek üzere kendisini ziyaret ettik. Bülend Başkanımız her zamanki mütevaziliği ve güler yüzüyle bizleri ağırladı. Çalışkanlığı, iş bitiriciliği ve vatanseverliği hepimizin örnek alması gereken bir iş insanı olan Bülend Başkanımıza, ülkemize, ilimize ve Odamıza bugüne kadar kattığı değerler için bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler de onun çizdiği yoldan ilerlemeye çalışıyoruz” dedi.

“ÇANAKKALE HER TÜRK EVLADININ KALBİDİR. VARLIK SEBEBİDİR”

 ÇTSO Meclis Şeref Üyesi Bülend Engin, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Çanakkaleli kardeşlerim, öncelikle hoş geldiniz, şeref verdiniz. Bu hassasiyetiniz, vefanız ve onurlandırmanız için Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odamız Meclisinin her üyesine hassaten teşekkür ederim. Çanakkale her Türk Evladının kalbidir. Varlık sebebidir. Çanakkale fedakârlık demek, yurt sevgisi demektir. Ben de varlığım süresince Ülkeme ve Çanakkale’ye bu duygularla hizmet verdim. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odamızın “Şeref Üyesi” olmaktan onur duyarım. Tek temennim, ömrümün son nefesine kadar Ülkeme ve Çanakkale’ye layık bir nefer olabilmektir” dedi.