13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTSO YÖNETİMİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen seçimler sonucunda güven tazeleyerek göreve tekrar seçilen Başkan Selçuk Semizoğlu ve yönetimine ziyaretler devam ediyor.

Bu kapsamda Çanakkale Baro Başkanı Av. Hande Keskin, Başkan Yardımcısı Av. Şebnem Çıtak, Genel Sekreter Av. Eyüp Algül ve Sayman üye Av. Ardahan Dikme, Çanakkale İl Defterdarı Doğan Adıgüzel, Çanakkale Vergi Dairesi Müdürü Mutlu Arslan ve Gelir Müdürü Sedat Vatansever, Şekerbank Türk A.Ş. Çanakkale Şube Müdürü Doğan Bayraktar, Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı Çanakkale Şubesi Müdürü Emine İnan ve Şube Personeli Cemile Aykut ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Selçuk Semizoğlu ve yönetimine iade-i ziyarette bulunarak görüş alışverişi yaptı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman,  Yönetim Kurulu Sayman üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Çelik ve Akın Yalman ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu;

“Çanakkale Barosu işbirliği içinde olduğumuz fikir alışverişi yaptığımız kurumlar arasında. Çanakkale Baro Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen iade-i ziyaret için başta Baro Başkanımız Av. Hande Keskin ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyorum.

İş insanları olarak Ülkemizin kalkınmasına ödediğimiz vergilerle ciddi katkılar sağlıyoruz. Üyelerimizin mağduriyet yaşamamaları adına Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından açıklanan mevzuat ve yenilikleri takip ediyor; üyelerimize eş zamanlı olarak ve tüm iletişim kanallarımızdan duyuruyoruz. Her zaman işbirliği içinde çalıştığımız, Çanakkale İl Defterdarı Doğan Adıgüzel, Çanakkale Vergi Dairesi Müdürü Mutlu Arslan ve Gelir Müdürü Sedat Vatansever’e nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür ediyorum.

İş dünyamızın çarklarının sağlıklı bir şekilde işlemesi için ticari kredi yelpazesinin ilgili sektörün ihtiyacı ve önceliklerine göre belirlenmelidir. Bankalarımızın bu konuda iş insanlarımıza karşı daha duyarlı olmasını bekliyoruz. Şekerbank Türk A.Ş. Çanakkale Şube Müdürü Doğan Bayraktar’a nazik ziyareti ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür ediyorum.

Üyelerimiz banka kredilerine ulaşmakta zorluk çekiyor. Üreten ve istihdam sağlayan iş insanlarının Ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamaları için bankalarımızın daha fazla destek vermelerini istiyoruz. Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı Çanakkale Şubesi Müdürü Emine İnan’a nazik ziyareti ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

About Post Author

Bu kapanacak 0 saniye