29 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTSO’YA TOBB’DE AKTİF GÖREV

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Selçuk Semizoğlu, 15 Mayıs 2018 tarihinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde 74’üncüsü gerçekleştirilen TOBB Genel Kurulunda TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine seçildi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Semizoğlu’nun TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine seçilmesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Gider mesajında “Bugün yapılan TOBB Genel Kurulu Seçimlerinde , Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odamızın  çalışkanlığı ve üretkenliği ile tanınan Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tamer Selçuk Semizoğlu  , TOBB – Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi Asil Üyesi  olarak seçilmiştir.

Değerli Başkanımızın bugüne kadar Çanakkale’de göstermiş olduğu sonuç odaklı ve birleştirici rolünü bundan böyle Ülke çapında da sergileyeceğine olan inancım tamdır.
Bu vesile ile kendisini ve çalışma arkadaşlarını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Semizoğlu, “15 Mayıs 2018 tarihinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde yapılan seçimli toplantıda beni bu göreve layık gören başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve Ticaret ve Sanayi Odaları delegelerine gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Manevi Başkentimiz olan Çanakkale’mizin iş dünyasını en iyi şekilde temsil etmek için var gücümle çalışacağım. Birlik ve beraberlik içerinde, aktif bir şekilde görevimizi yürüterek iş dünyasına katkı sağlayacağımıza inanıyorum” dedi.

About Post Author